Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Chat on-line!

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Chat on-line!

Ca tot lipsea din forumul asta nou, am deschis acum topicul sa discutam la liber despre orice

Craciun fericit la toata lumea.

97754_nasterea_domnului_07.jpg

Comentariu

Sarbatori Fericite! Sa aveti multe bucurii, liniste si orice vis sa devina realitate!

Comentariu

Craciun fericit si sa va aduca mosul tot ce va doriti!

Comentariu

Va doresc un An nou fericit, cu sanatate, noroc si voie buna! La multi ani!

?u=https%3A%2F%2Fa1.ro%2Fuploads%2Fmodules%2Fnews%2F0%2F2018%2F12%2F30%2F830910%2F1546195974c76f51de.jpg

Comentariu

Cele mai bune si frumoase ganduri de 8 martie, doamnelor si domnisoarelor!

felicitari_de_8_martie_1_36617000.jpg

Comentariu

Buna dimineata domnule Sorin ! astazi , 7 aprlie 2019 , cam pe la 5 fara un sfert ... am inregistrat o miscare de pe seismograful de la INFP ... sunt tare curios ce a inregistrat acul ala pe seismograf !?

Screen Recorder seismograf MLR - 07.04.2019. ora 04:46:19

- YouTube https://youtu.be/SO3oPaf3Plk

Mi-a tiuit ''alarma'' din camera ( webcam motion detect ) si am continuat sa urmaresc fenomenul , amuzat fiind de faptul ca acul nu lasa nici o urma , din cauza problemei cu cerneala , dar nu imi pot da seama ce a inregistrat la ora aia ... nici o eroare nu pare a fi ... dupa miscare m-am tot uitat pe internet si mai nimic ... poate ma lamuriti dvs. Multumesc anticipat !

Comentariu

Nu a fost nimic la a acea ora, dupa cum vedem si pe seismograma digitala:

RO.MLR..EHZ.D.2019.097.png?1554615789393.png

Pe la 1h57min UTC (4h57min ora locala) ar aparea ceva, dar nu de la noi si, de fapt, nici a teleseism nu prea seamana, pe EMSC nu e nimic semnificativ.

Comentariu

Hristos a inviat! Va doresc un Paste fericit, cu liniste si lumina.

paste.jpg

Comentariu

Procesare...
                  X